Zamandan Tasarruf Mümkün

Express kargo günümüzdeki en yaygın uygulamalardan birisidir. Paranın satın alamayacağı en önemli değerlerden birisi zamandır. Zamanın bu kadar önemli olduğunun farkında olan kargo şirketimiz müşterilerine express hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet kapsamına giren kargolar öncelikli olduklarına dair işaretlenirler. Böylece taşıma sırasında Express kargoların dağıtım merkezlerine erken götürülmesine imkân tanınır.

Dağıtım merkezlerine gelen kargolar teslim edileceği şehre doğru yola çıkar. Kargolar depolarda bekletilmeden hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarlar. Dağıtıcılar dağıtım güzergâhlarını belirlerken Express kargoları öncelikli olarak alıcılarına ulaştırırlar.

Bu sayede Express kargo uygulaması müşterileri oldukça memnun etmektedir. 24 saatten kısa bir zamanda Türkiye’nin bir ucundan başka bir ucuna her türlü ürünün gönderilmesi mümkündür. Böylece kargo alıcıları zamandan oldukça tasarruf etmeyi başarmaktadır.

Belli Saatte Teslimat

Kargo gönderileri sırasında insanlar kargolarının ne zaman teslim edileceğini merak ederler. Express kargo en kısa sürede teslimat garantisi verdiği için kargo alıcılarının bekleme süresi azalmaktadır. Ayrıca Express kargo hizmetiyle birlikte günün belli saatlerinde teslim alma seçenekleri bulunmaktadır. Buna göre sabah saat 10.00’dan önce ya da akşamüstü saat 17.00’dan sonra teslimat yapılabilmektedir. Express ile zamanlamalı birleştirildiğinde alıcının kargoyu teslim alacağı saat belirgin hale gelmektedir. Belli saatte teslimat yapma hizmeti sadece bazı kargo firmalarında bulunmaktadır. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa kargo firmamızı arayarak bu hizmet için detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Hızlı Kargo Fiyatı Arttırır

Express kargo hizmeti kargo gönderilerinin hızlı bir şekilde alıcılarına ulaşmasını sağlamaktadır. Fakat hızlı teslimat koşulları kargo firmalarına ek maliyetler getirir. Express kargolar için müşterilerinden ekstra para talep etmektedir. Bundan dolayı express tercih edildiği zaman standart kargoya göre daha fazla ücret ödenmektedir.

Express ücretlerinin ne kadar olduğu internet sitemizde yer almaktadır. İnternet sitemizden standart ve express karşılaştırması yapılabilir. Bu karşılaştırmanın ardından gönderinin acil olup olmama durumu da göz önünde bulundurularak kargo tercihi yapılmalıdır. Acil gönderiler için Express hizmetimiz büyük bir fırsattır.