GLOBAL EXPRESS

Kapıdan, kapıya, dünyanın 200’den fazla ülkesine en hızlı şekilde teslim hizmetimizdir. Avrupa’da 700’den fazla yerleşim merkezine 24 saatte teslimat yapıyoruz. Amerika varış noktalarında ise, 2-3 günlük ortalama transit süreleri ile teslimat yapmaktayız. Hizmet ağı olarak dünyanın en gelişmiş 4 küresel markası ile çalışmaktayız.

Varış ülkelerindeki gümrük işlemleri ve vergiler, gümrük evrakları ve diğer gereksinimler hakkında en deneyimli şirketlerden biri olarak öne çıkıyoruz. Ülkelerin gümrüksüz geçiş için yasal sınırlarını biliyor ve müşterilerimize düzenli bilgiler veriyoruz. Varış ülkelerine göre, transit süre ve gümrük performansı açısından en başarılı şirketi seçiyor ve müşterilerimize o şirketin hizmet ağı içerisinde taşıma yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz hem güvenli hem hızlı hem de sorunsuz uluslararası teslimat deneyimini yaşıyor.

Amerika, Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinde, e-ticaret göndericilerinin Amazon FBA, FBM ve tüm Pazar yerlerine gönderilerini en sorunsuz şekilde teslim etmekteyiz.

E-ihracat yapan müşterilerimizin gönderilerini, ETGB’li olarak (micro ihracat – kolay ihracat) yurtdışına çıkartmakta olup, bu konuda çok geniş deneyimimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizden uluslararası gönderileri, deneyimli, eğitimli ve donanımlı kuryelerimiz ile teslim alıyoruz. Operasyon ekibimiz ve yöneticilerimiz, uzun yıllar air Express sektöründe hizmet vermiş kişilerden oluşmaktadır.

Hızlı teslimat tercihlerinde şirketimizi kullanan müşterilerimiz, Kayıt olduktan sonra Gönderilerini elektronik olarak web sitemizde hazırlarken, varış ülkesindeki gümrük beyanı için kullanılacak olan Pro-forma faturayı da otomatik olarak sistemimizden üretebiliyor.

Bunun yanı sıra müşterilerimizin ihtiyacına göre, paketleme ve paletleme hizmetlerini de makul ücretler karşılığında yapmaktayız.

Uluslararası gönderileri, İstanbul’da Sabiha Gökçen ve Yeni İstanbul Hava Limanından her gün saat 22.00’de kalkan kargo uçakları ile taşımaktayız.

HIZLI HİZMET

Siparişleriniz hemen alınıp, hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır.

7/24 SİPARİŞ VEREBİLME

İstediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz, mesai saatlerinde siparişleriniz teslimata hazır hale gelir.

KALİTELİ HİZMET

Ürünlerimiz tekrar kontrol edilerek paketlenir ve teslimat için hazır hale getirilir. Bu aşamalarda sizlere de gerek sms gerek mail yoluyla bilgilendirme yapılır.