HAVA (UÇAK) KARGO

Yurt Dışı Kargom Air Express hizmetimiz, yurtdışı uçak kargo göndericilerinin en çok kullandığı Türkiye’den dünyanın her noktasına en hızlı teslimat yapmak üzerine kurulmuş bir hizmet şeklidir.

Yurt Dışı Kargom kurye’leri gönderilerinizi , gün içerisinde o bölge için belirlenen en son toplama saatinden önce adresinizden teslim alır, ve operasyon ekibimiz gönderinize ait barkod’lu etiketi ve diğer dökümanları hazırladıktan sonra ilk uçuş ile yurt dışına gönderir.

Yurt Dışı Kargom ‘da , dünyanın uçak bağlantısı bulunan her ülkesine hava yolu ile taşıma yapmaktayız.. Gerek hava yolu ile ihracat olsun, gerekse, hava yolu ile ithalat olsun tüm ülkelere taşıma yapıyoruz. Hava kargo hizmetimizi 4 seçenek ile yapmaktayız:

1.) Havalimanından, havalimanına ,
2.) Kapıdan kapıya,
3.) Kapıdan havalimanına,
4.)Havalimanından kapıya.

Müşterilerimizin tercihine göre bu hizmetlerimizi sunmakta ve fiyatlarını oluşturmaktayız. Hava kargo hizmeti özellikle 100 kg. üzerindeki ağırlığa sahip gönderilerde kilo başına uygun fiyatlarla tercih edilmektedir. Ancak, kilo olarak bir üst sınır yoktur..

Charter uçakları ile bir uçağın tamamı da bu hizmet için ayrılabilir. Bu hizmet, gönderi yapılacak ülkelere göre, ticari yolcu uçakları ile , ya da , hava yolu şirketlerinin sadece kargo taşımak üzerine hizmet veren kargo uçakları ile yapılmaktadır. Doğal olarak , taşınması gereken malzemenin kilosu arttıkça , kilo başına uygulanacak fiyat da düşmektedir. Şirketimizin sunduğu en önemli avantajlardan birisi, ülkelere göre , hava kargo ve Global Express ürünlerimiz arasındaki fiyat avantajlarını iyi değerlendirerek, müşterilerine hangi ülkeye, hangi kiloyu ne şekilde taşımamız gerektiği konusunda danışmanlık vermesidir.

Özellikle, Uzak Doğu ülkelerinden yapılan ithalatlarda uçaklarda önceden yer satın alınması yöntemiyle, etkili konsolidasyon imkanlarına sahibiz. Bu nedenle, Çin ithalat, Hong Kong ithalat, Güney Kore ithalat gibi ihtiyaçları olan müşterilerimizin mutlaka bizimle temas etmesi gerektiğine inanıyoruz. Hava kargo ihracatlarında ise, İstanbulda şirketimize ait araçlar ile kargoları müşterilerimizin adresinden teslim alıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde ise, anlaşmalı kargo şirketleri ile İstanbul bağlantısını sağlamaktayız. Yurt Dışı Kargom’un en önemli özelliklerinden birisi, acil hava kargo gönderilerinde hızlı fiyat verebilme yeteneğidir.

Müşteri talepleri müşteri temsilcilerimize ulaştığı anda, en uygun koşullar ve en hızlı teklif oluşturulmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. 100 kg. altındaki global express ihracat ve ithalat gönderileri anında fiyatlanırken,
100 kg. üzerindeki ihracat ve ithalat hava kargo gönderileri ise, tüm seçenekler gösterilerek 1 saat içerisinde  fiyatlanmakta ve müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Fiyatı uygun bulan müşterilerimiz “Hava Kargo Toplama Talimat” formu doldurarak işlemi başlatmaktadır. Hızlı, ekonomik, sorunsuz bir hava kargo taşıma deneyimi için konularında uzman “Satış ve Müşteri Hizmetleri” uzmanlarımızla temas edebilirsiniz.

HIZLI HİZMET

Siparişleriniz hemen alınıp, hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır.

7/24 SİPARİŞ VEREBİLME

İstediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz, mesai saatlerinde siparişleriniz teslimata hazır hale gelir.

KALİTELİ HİZMET

Ürünlerimiz tekrar kontrol edilerek paketlenir ve teslimat için hazır hale getirilir. Bu aşamalarda sizlere de gerek sms gerek mail yoluyla bilgilendirme yapılır.