Kısa Zamanda Teslimat

Kargo firmamız Express gönderim hizmeti sayesinde gönderilerin alıcılara en kısa zamanda teslim edilmesini sağlamaktadır. Express gönderi hizmeti sayesinde şehir sınırları içerisinde aynı gün, şehirler arası gönderilerde ise ertesi gün teslimat gerçekleştirilmektedir. Böylece kargolar göndericisinden alıcısına yirmi dört saatten kısa bir süre içesinde adeta ışık hızıyla ulaştırılmış olmaktadır.

Gönderim talebinde bulunan kişiler gönderinin teslimi sırasında bunu kargo yetkililerimize söylemelidir. Kargo yetkilileri buna göre bir fiyat tarifesi çıkartacaktır. Ödemenin ardından teslim alınan taşınacak eşya, Express gönderim olarak işaretlenerek teslim edileceği şehre doğru yola çıkacaktır.

Kargoların Express gönderim olarak işaretlenmesi onların dağıtım ve teslimat sırasında öncelik kazanmasını sağlar. Kargo görevlilere özel olarak Express gönderim işareti bulunan kargoları alıcılarına öncelikli olarak ulaştırmaktadır.

Farklı Şehirlerde Aynı Gün Teslimat

Farklı iller arasında aynı gün Express gönderim hizmeti veren kargo firmaları bulunmaktadır. Fakat bu uygulama bütün şehirler için geçerli değildir. Ayrıca aynı gün teslimatın gerçekleşmesi için ürünün en geç saat 11.00’a kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Bu saatten sonra teslim edilen ürünler ertesi gün alıcısına ulaştırılacaktır. Aynı gün kargo hizmetinin hangi şehirleri kapsadığı ve güncel fiyat listelerine kargo firmanızın internet sitesinden ulaşmanız mümkündür.

Express gönderimlerde genellikle kargo şirketleri hava yolu taşımacılığını tercih etmektedir. Uçak vasıtasıyla taşınan ürünler hızlı bir şekilde alıcının bulunduğu şehre ulaştırılmaktadır. Hava taşımacılığının kendine özgü kuralları olduğu için gönderim sırasında bu kurallar göz önünde bulundurulmalıdır. Sonrasında ise kargolar dağıtıcılara teslim edilerek, alıcılarına teslim edilmektedir. Farklı şehirlerde olunmasına rağmen gönderilerin aynı gün teslim edilmesi müşterileri oldukça memnun eden bir uygulamadır.

Zamanı Satın Alın

Standart kargo gönderilerinde teslimat süresi 2 ile 5 işgünü arasında değişebilmektedir. Express gönderimlerde ise bu süre 24 saate inebilmektedir. Eğer gönderilecek kargo acil teslim edilmesi gereken bir ürünse standart kargo yerine Express gönderim tercih edilmelidir. Zamanı durdurmak mümkün değildir ama zamanı satın almak mümkündür. Cüzi bir ücret karşılığı satın alınan gönderim hizmeti sayesinde kargolar tam zamanında alıcısına ulaştırılacaktır. Express hayatın pek çok alanını kolaylaştırmaktadır.